דף הבית  ⁄  מאמרים  ⁄  תחתון בגד ים ברזילאי
   ⁄   

תחתון בגד ים ברזילאי

בשנים האחרונות הפך בגד הים הברזילאי לפופולארי מאד בקרב צעירות רבות בכל העולם, ולא רק בברזיל, שממנה הגיע. תחתון בגד הים הברזילאי, שניתן להתאמה כמעט מול כל חלק עליון של בגד ים, הוא ללא ספק סוג של אמריה. התחתון בגד ים ברזילאי שמוצע כמעט בכל חנות בגדי ים בארץ ובחו"ל מתאים לנשים משוחררות, לנשים שאוהבות את עצמן ולאלו המרגישות בטוחות בגופן. תחתון בסגנון זה מוצע בצבעים שונים ובדוגמאות שונות והוא ללא ספק פתרון אופתי נהדר לעונת הרחצה הקרובה.תחתון בגד ים ברזילאי

איך תבחרי תחתון בגד ים ברזילאי

לא מוכרחים לבחור שני חלקים לבגד הים שהם זהים ודומים. בשנים האחרונות יותר ויותר נשים בוחרות לשלב תחתון בגד ים בסגנון ברזילאי לצד ביקיני משולשים, בסגנון שונה. השילוב בין שני החלקים שאינם זהים זה לזה יוצר מראה מיוחד עוד יותר וגם אופנתי מאד. אם למשל בוחרים תחתון בגד ים ברזילאי בצבע אחיד, אפשר לבחור חלק עליון צבעוני, או בצבע אחיד שמראהו אינו חלק כדוגמאת צבע טיידיי– שנראה ככמה צבעים אך למעשה צבעו אחיד. ניתן גם לשלב חלק תחתון עם הדפסים גאומטריים שונים עם ביקיני עליון בהדפסים פרחוניים.

אם תבחרי תחתון בגד ים בסגנון ברזילאי ובכמה צבעים ותירצי להעז עוד יותר, אפשר לבחור חלק עליון צבעוני גם כן, כזה הכולל צבעים אחרים לגמרי או סגנון יישום שונה שכן- בכל הקשור לגזרות ולסגנונות השונים,אפשרות נוספת שכדאי לבדוק היא לבחור חלק עליון בקשירה ותחתון בגד ים ברזילאי ללא קשירה ועם סרט כיווץ המתאים לגזרות שונות של חלק עליון.

כמו שהים הוא גדול ואינסופי- ככה גם אין סוף לעיצובים..

אז… רגע לפני שרוכשים את בגד הים

לפני שרוכשים תחתון בגד ים ברזילאי מומלץ לבדוק את הבד שממנו הוא עשוי ולוודא שמדובר בחומר איכותי. במקביל, כדאי לבדוק עוד בחנות עצמה לפני הרכישה מהי הדרך הטובה ביותר והנכונה ביותר לכבס את בגד הים וגם לבדוק על הפתקית הצמודה לו מהן הוראות הכביסה. תחזוקה נכונה ושמירה על תחתון בגד ים מסוג כזה וכמו בגדי ים אחרים תאפשר לכל מי שרוצה ללבוש סגנון ייחודי זה כבר בעונת הרחצה הקרובה ליהנות מפתרון נהדר לאורך זמן ולמספר עונות מבלי שתצטרך לרכוש תחתון בגד ים ברזילאי בכל שנה ולהוציא על כך לא מעט כסף.

דילוג לתוכן