דף הבית  ⁄  מאמרים  ⁄  ביקיני ברזיל
   ⁄   

ביקיני ברזיל

מי שרוכשת ביקיני בסגנון ברזילאי, בדומה לכל דגם אחר של בגד ים, חשוב שתקפיד לשמור עליו נכון, ובעיקר כדי שיוכל ללוות אותה לאורך כל עונת הרחצה וכן גם בעונות הבאות. אם רכשת זה עתה ביקיני ברזיל חדש, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לשמור על בגד הים החדש שלך וליהנות ממנו על חוף הים או בבריכה.

טיפים לשמירה על בגד ים ביקיני

  1. ביקיני ברזיללכבס נכון – כמו כל בגד ים אחר, גם ביקיני בסגנון ברזילאי חשוב להקפיד ולשמור עליו נכון, וגם לכבס אותו בהתאם להוראות הכביסה המצוינת על גבי פתקית המוצמדת אל בגד הים. אם יש לך ביקיני ברזילאי והגיע הזמן לכבסו, שטפי אותו תחילה תחת הברז במים קרים. לעיתים יורד מעט צבע בשטיפה הראשונה וכדי שהוא לא ייצמד לבגדים שבמכונה, מוטב לבצע זאת, בשלב הראשון בנפרד. סחיטה במכונת כביסה או ייבוש של ביקיני ברזיל עשויים להזיק לו. כדי לכבס ביקיני כזה, בחרי באפשרות של כביסה עדינה או כבסי באופן ידני.
  2. אחסון נכון – אם רכשת זה עתה בגדי ים מברזיל, או ביקיני ברזילאי מעוצב ויש לך בגדי ים נוספים, סביר שאת מאחסנת את כולם ביחד, בארון הבגדים או במגירה. וודאי שבגדי הים מסודרים נכון, מקופלים ומאורגנים בצורה ראויה. כדי לשמור על ביקיני ברזיל לאורך זמן ועל כל בגד ים אחר חשוב לאחסן אותו בצורה נכונה. בגד ים מתוח מדי, מקופל בצורה רשלנית, עשוי להיקרע או לאבד את צורתו במשך הזמן.
  3. לאחר הטבילה בים או בבריכה – אם יש לך ביקיני ברזילאי ואת נוהגת לבלות לא מעט בים או בבריכה, הקפידי, ובאופן קבוע, מיד לאחר חזרתך הביתה לשטוף את בגד הים שברשותך. ביקיני כזה כמו דגמי בגדי ים אחרים עשוי להינזק במשך הזמן כתוצאה מכלור הבריכה והמלח שבים. שטיפה קלה לאחר הביקור בבריכה או בים מסירה זאת מבגד הים ועוזרת לשמור עליו לאורך זמן.

אלמרי ביקיני ברזיל – בגדי ים מעוצבים

שמירה על הביקיני לאורך זמן ובהתאם לטיפים אלה תאפשר לך ליהנות מבגד הים המקסים הזה במשך זמן רב ומבלי שתצטרכי להחליפו באחד חדש. הקפידי לעשות זאת וגם לפעול בהתאם להוראות הכביסה שמצוינות על גבי פתקית בגד הים ותוכלי ליהנות מבגד הים שלך לאורך כל העונה!

דילוג לתוכן